Catering

Nasza pasja zaczyna się w kuchni – tu rodzi się inspiracja i przyjemność w przygotowywaniu wykwintnych specjałów kuchni japońskiej, wyjątkowe kompozycje prezentowanych potraw, doskonale wyselekcjonowane składniki oraz profesjonalna i doświadczona kadra naszych sushi masterów sprawia, że od dłuższego czasu cieszymy się Państwa zaufaniem. Nasi doświadczeni kucharze współpracują tylko z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami najwyższej i najlepszej jakości produktów.

Zapewniamy profesjonalne usługi cateringowe na terenie Warszawy i okolic. Pomożemy organizowanym przez Państwa przyjęciom nadać niezapomnianego klimatu i smaku. Jesteśmy młodym ale doświadczonym, kreatywnym i niezwykle ambitnym zespołem, który z dużą otwartością i mistrzowską precyzją obsłuży każdy bankiet,wesele, event, lunch, imprezy firmowe, spotkania integracyjne oraz każdą imprezę okolicznościową.

Naszym celem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie z organizowanych przez nas przyjęć. Dążymy do tego, aby każde spotkanie na długo pozostało zapamiętane jako wyjątkowe wydarzenie!

Kontakt

tel. 22 40 01 777
tel. 726 421 811
e-mail: info@nanakisushi.pl

Lokalizacja

ul. Grzybowska 61
00-844 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Nd: 11:00 - 23:00

Poleć nas